Imprezy i czas wolny

Czas spędzony w naszej stajni to także wyśmienita zabawa w gronie rodziny, przyjaciół i znajomych z pracy. Na imprezach integracyjnych w towarzystwie koni relacje naszych gości wejdą na nowy poziom. To dobra okazja do przełamania wszelkich barier i umocnienia więzi. Organizujemy także kinderbale, które zagwarantują najmłodszym miłośnikom koni niezapomniane atrakcje i zapewnią wyjątkowe wspomnienia na długie lata. Dla zapoznania się z tematyką koni doskonałe są „Dni z koniem”, które pozwolą dzieciom oswoić się ze zwierzętami i miło spędzić czas. Wszystkim imprezom szkolnym, firmowym i indywidualnym zapewniamy również wyodrębnione miejsce do grillowania, ognisko, przejażdżki bryczką oraz inne atrakcje ustalane indywidualnie.

Strefa wypoczynku

Po udanej zabawie wśród koni, ciepły posiłek smakuje jeszcze lepiej, niż zwykle. Grill bar to doskonałe miejsce spotkań, a także okazja do spędzenia czasu na świeżym powietrzu. Na terenie naszej Stajni możesz odpocząć również w przestronnej, zadaszonej altanie z widokiem na wybieg konny. To idealne miejsce nie tylko do obcowania z końmi, ale także do nawiązywania rozmów i zawierania nowych znajomości. Legenda głosi, że już 10 minut dziennie, spędzonych w naszej altanie, pomaga spojrzeć na świat dużo radośniej!

Dla najmłodszych

Nasze konie uwielbiają wizyty małych gości. Specjalnie dla nich powstał, znajdujący się w okolicach grill baru, rozbudowany plac zabaw z huśtawkami, mini ścianką wspinaczkową i zjeżdżalnią. Podczas gdy rodzice doskonalą swoje umiejętności jeździeckie, dzieci mogą aktywnie spędzać czas na zabawie.
Z przyjemnością organizujemy również pełne atrakcji kinderbale, które sprawią, że rodzinne uroczystości staną się niezapomnianym przeżyciem, szczególnie dla maluchów.

Przejażdżki bryczką

Wspólne przejażdżki bryczką to frajda nie tylko dla dzieci, ale i dla dorosłych. Przejażdżki uświetnią każdą imprezę okolicznościową, piknik i ognisko.