O stajni

W niedalekiej odległości od dużego miasta odnajdziesz prawdziwą oazę spokoju. Miejsce, gdzie czas płynie wolniej, a każda chwila trwa dłużej i smakuje lepiej. To tu, na malowniczej trasie Łódzkiego Szlaku Konnego, wśród sielskich krajobrazów i w sąsiedztwie lasu, odpoczniesz od zgiełku dnia codziennego i miło spędzisz czas. Witamy w Stajni Adrianna. 

Znajdziesz nas w miejscowości Stary Adamów, około 3 km od Aleksandrowa Łódzkiego, gdzie w budynkach starej winiarni prowadzimy konny raj. Zajmujemy się hodowlą przepięknych Koni Fryzyjskich i prowadzimy hotel dla koni. Dla nas, jazda konna to znakomite połączenie pasji i aktywnego spędzania czasu. 

Zapraszamy Cię wraz z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi z pracy. Odwiedzając nas poznasz tajniki wiedzy o koniach, przejedziesz się bryczką i spędzisz wolny czas w wyjątkowy sposób wśród wyjątkowych koni i ich właścicieli. 

Mamy nadzieję, że wizyta w naszym ośrodku pozostanie w Twojej pamięci na długo i, w co wierzymy szczerze, że wrócisz do nas ponownie.
 

Możliwość organizacji szkoleń

Nasz ośrodek szkoleniowy położony jest w okolicach Łodzi w województwie Łodzkim. Rozumiemy jak ważne jest dostosowanie programu szkoleń do specyfiki działalności, prowadzonej przez naszych Klientów. Dlatego też, oferujemy możliwość organizacji szkoleń. Miejsce przygotowujemy w oparciu o branżowy charakter firmy oraz jej indywidualne potrzeby. Dajemy możliwość wyboru miejsca i czasu szkolenia.

Jesteś zainteresowany ogranizacją szkolenia dla Twojej firmy? Skontaktuj się z nami. tel.: 502 134 335

Poznaj nasze możliwości

Stajnia Adrianna to nie tylko obszerne wybiegi i wygodne boksy dla koni, ale także cały kompleks rekreacyjno-wypoczynkowy. W naszych progach znajdziesz również krytą ujeżdżalnię, przyjemną altanę z widokiem na wybieg konny oraz zewnętrzny grill bar w sąsiedztwie placu zabaw dla dzieci.

Ponadto, do dyspozycji jeźdźców oddajemy duży, piaszczysty, ogrodzony maneż z przeszkodami, pełnowymiarowy czworobok (20×40) i przestronny lonżownik oraz myjkę zewnętrzną.

Nasz rozbudowany ośrodek to doskonałe miejsce na wspólne spędzanie czasu w gronie najbliższych.

Imprezy okolicznościowe w stajni

Spędzaj wolny czas w ciekawy sposób - pikniki, przejażdżki bryczką, kulig i wspólne grillowanie, to tylko kilka naszych propozycji. Oferujemy również:
  • pensjonat dla koni - rozbudowana infrastruktura pozwala na zapewnienie koniom odpowiednich warunków utrzymania i kompleksowej opieki,
  • trening koni, 
  • program edukacyjny „Dnień z koniem” dla szkół i przedszkoli, 
  • ciekawe pomysły na spędzanie wolnego czasu - pikniki, przejażdżki, wspólne grillowanie,
  • imprezy integracyjne, 
  • imprezy okolicznościowe, 
  • sesje zdjęciowe i filmowe w otoczeniu koni, w plenerze z bryczką,
  • szkolenia i warsztaty, 
  • kinderbale, 
  • półkolonie.
Dodatkowo istnieje możliwość organizacji ogniska, przejazu bryczką czy wynajmu placu zabaw.

Profesjonalne hale i kryte ujeżdżalnie

Kryta ujeżdżalnia to możliwość jazdy konnej przez cały rok, niezależnie od warunków atmosferycznych. Nasze hale zapewnia komfort zarówno koniom, jak i jeźdźcom. To również doskonałe miejsce do nauki jazdy konnej – odgradza od rozpraszających bodźców zewnętrznych i zapewnia spokój. Dysponujemy dwoma profesjonalnymi halami krytymi. Małą i dużą o wymiarach 40x20m, ogrodzonymi i oświetlonymi. Dla zwiększenia bezpieczeństwa i komfortu nóg koni podłożem jest piasek kwarcowy.

Lonżownik

Dla uzupełnienia treningu konnego oferujemy przestronny, kryty lonżownik o średnicy 18 metrów. Zadaszenie umożliwia lonżowanie konia oraz podstawową naukę jazdy konnej w każdych warunkach atmosferycznych.